Teczka skórzana jako wizytówka biznesmena

0
9895

Chyba każdy elegancki mężczyzna wie, że na jego wizerunek składają się detale i dodatki, które często decydują o jego odbiorze przez świat. Bo to właśnie świetnie dobrane dodatki powodują, że świat się za Wami ogląda. Styl mężczyzny to nie tylko świetna koszula czy idealnie skrojony garnitur. To również dobrze dobrany krawat, buty i męska teczka. Przecież modny mężczyzna nie upycha kluczy czy portfela w kieszeniach. Nowoczesny i świadomy stylu mężczyzna nosi teczkę. Oczywiście koniecznie skórzaną. Możecie nie zgadzać się ze mną, ale uważam, że właśnie teczka ze skóry naturalnej to dodatek, który najlepiej podkreśli charakter, a przede wszystkim  styl. I powiem Wam dlaczego.

Magia skóry naturalnej

Według mnie skóra naturalna to królowa surowców galanteryjnych. Nic nie może się dla mnie z nią równać, bo jest prawdziwa, długowieczna, nieprzemakalna i oddychająca. To właśnie te wszystkie zalety sprawiają, że wykonane z niej teczki są niemal niezniszczalne. Ona jest magicznym materiałem, który nie pęka (jeśli oczywiście dba się o nią) i jest elastyczna tak jak tego wymagamy. Dlatego właśnie skóra naturalna to zdecydowanie najlepszy wybór w przypadku teczek biznesowych.

Źródło: teczki skórzane marki Belveder ze strony
https://www.belveder.com.pl/sklep/teczki-aktowki/meskie-ze-skory/ 

Prestiż noszenia

Poza niezaprzeczalnymi zaletami skóry jako surowca, bardzo ważne jest również w skórzanych męskich teczkach to, że jako dodatek stanowi o swoim właścicielu. Świetnie uszyta skórzana teczka męska dodaje klasy i elegancji, a nawet prestiżu. Każdy z nas przecież doskonale wie jak ważne jest pierwsze wrażenie w kontaktach biznesowych. I zwykle kontrahenci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na buty i… teczkę właśnie. To trochę zaczerpnięte z psychologii biznesu, która określa to mniej więcej tak: skoro jako kontrahent dopracowałeś taki detal swojego outfitu jak teczka, to znaczy również, że jesteś przygotowany do spotkania i traktujesz je poważnie. Bo ludzie zwracają uwagę na szczegóły, które nie są co prawda meritum spotkania, ale wraz z innymi elementami tworzą jego całość. A na nią składają się nie tylko rozmowy biznesowe, ale i miejsce spotkania, uwaga stron oraz ubiór. Oczywiście, nie na każde spotkanie biznesowe trzeba zakładać garnitur, bo nie zawsze taka jest ranga rozmów, ale jako wyposażenie obowiązkowe powinna być skórzana teczka.

Ponadczasowa i uniwersalna

Nawet jeśli spotkanie nie ma charakteru formalnego i obowiązuje strój luźniejszy niż garnitur, teczka skórzana powinna być zabrana na takie spotkanie. Wówczas to ona dodaje właścicielowi profesjonalizmu i stylu. Bo pasuje do każdego outfitu, nawet casualowego. Dlatego jest tak uniwersalna, a jednak klasyczna. Na spotkaniu poza biurem to właśnie odpowiednia skórzana teczka nada mu charakteru oficjalnego i stylowego. A na dodatek teczka ze skóry zawsze jest i będzie modna.

Nieważne jak zmieniają się trendy w modzie, teczka skórzana zawsze i od zawsze podkreśla świetny styl eleganckiego mężczyzny i jego charyzmę, dodaje prestiżu i stanowi jego wizytówkę.


Artykuł zawierał treści sponsorowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj