Niezawodny zestaw prezentów dla ukochanego

  0
  7110

  Niektóre kobiety twierdzą, że mężczyźni mają dosyć nieskomplikowaną konstrukcję, to znaczy niewiele potrzeba im do szczęścia. Jeśli Twój ukochany jest w tej grupie to z pewnością ucieszy się niemal z każdego prezentu. Jednak nawet, kiedy jego wymagania są nieco większe, to zawsze pozostaje niezawodny zestaw prezentów, który w całości lub w części zawsze się sprawdza. Wśród kilku propozycji są kosmetyki, takie jak zestawy do golenia, a także realizowanie pasji i marzeń, a także relaks w miłym, czyli oczywiście Twoim, towarzystwie. Jednak po kolei…

  Dobre perfumy, których zapach podoba się także Tobie

  Jednym z niezawodnych prezentów dla ukochanego są perfumy. Jeśli naprawdę wyczerpałaś już wszystkie pokłady swojej kreatywności, to flakon męskich perfum jest zawsze odpowiednim prezentem. Możesz wybrać takie jakich używa na co dzień, ale jeśli ma to być prezent choć trochę oryginalny to lepiej wybrać inne perfumy, ale z nutą zapachową, która podoba się zarówno jemu, jak i Tobie. Tutaj problematyczne może być wąchanie wielu testerów od których mieszają się zmysły i trudno jest się zdecydować. Jednak jest jeden sposób, aby tego przykrego efektu uniknąć, a mianowicie spryskać kilka bloterów, a następnie wyjść z perfumerii i oznaczyć je tak, by wiedzieć, jaki to zapach. Oczywiście można poprosić o to ekspedientkę. Nie można podtykać ich pod nos zaraz po rozpyleniu, gdyż najpierw będziemy czuć sam alkohol, trzeba odczekać przynajmniej 20 sekund. Nie należy wąchać więcej niż 3-4 zapachów i poczekać aż wyparuje nuta głowy, by sprawdzić czy odpowiada nam również nuta serca, i najdłużej pozostająca na skórze nuta bazowa. Zapach, który najbardziej Ci odpowiada warto rozpylić jeszcze w niewielkiej ilości na skórze, by po kilku godzinach sprawdzić efekt. Potem można już dokonać trafnego zakupu.

  Zestawy do golenia – dla miłośnika utrzymywania misternie przystrzyżonego zarostu

  Wśród prezentów dla ukochanego, które zawsze się sprawdzają nie mogło zabraknąć ekskluzywnych zestawów do golenia. Wszak każdy mężczyzna używa ich codziennie lub niemal codziennie. Jeśli Twój ukochamy nosi misternie przystrzyżoną bródkę, to możesz zakupić dla niego zestaw do golenia idealny dla brodaczy, gdzie znajduje się jeszcze odżywka do pielęgnacji zarostu, a także grzebień do jego przeczesywania. Wszak zadbany zarost to wizytówka każdego faceta, dlatego zestaw do golenia BeardMan.pl zawsze się sprawdzi.

  Bilet na mecz ulubionej drużyny – Twój ukochany ucieszy się jak małe dziecko

  Jeśli Twój ukochany kibicuje wyjątkowo mocno jakiejś czołowej drużynie piłkarskiej z lig zagranicznych, to z pewnością idealnym prezentem dla niego będzie bilet na mecz, a najlepiej w strefie VIP. Nawet jeśli zdarzyło mu się już wybrać na mecz ulubionego piłkarskiego teamu, to jednak z pewnością nie robi tego regularnie, dlatego taki prezent będzie dla niego jednym z najwspanialszych. Oczywiście jeśli piłka nożna nie jest Ci obca możesz kupić bilet również dla siebie, bądź też połączyć wyjazd ze zwiedzaniem i oglądać zabytki i muzea podczas gdy Twój ukochany zdziera gardło na stadionie.

  Pobyt w SPA dla dwojga – na tym prezencie Ty również skorzystasz

  Niektórzy mężczyźni są wyjątkowo zapracowani, a przy tym również zestresowani. W takim przypadku z okazji jego święta lub bez szczególnej możesz wykupić pobyt w SPA. Choć mężczyźni uważają, że to rozrywka głównie dla kobiet, to zmieniają zdanie, kiedy przekonują się jak przyjemne mogą być masaże aromatycznymi olejkami. Ponadto niektóre oferty zabiegów są dedykowane dla mężczyzn.

  Ekstremalne przyjemności – skok ze spadochronem lub jazda na torze wyścigowym

  Wśród niezawodnych zestawów prezentów nie mogło zabraknąć ekstremalnych przyjemności. Większość mężczyzn lubi poczuć od czasu do czasu skok adrenaliny, dlatego warto ukochanemu taki zafundować. Najlepszym wyborem będzie skok ze spadochronem lub jazda na torze wyścigowym. W pierwszym przypadku przyjemność i adrenalina jest nawet większa, gdyż całość trwa nawet 10-15 minut biorąc pod uwagę chwilę swobodnego spadania, a także dryfowanie pod czaszą rozwiniętego spadochronu. Jazda na torze w towarzystwie kierowcy rajdowego także jest niezapomnianym przeżyciem, które chce się powtórzyć. Dlatego nawet jeśli ukochany już tego próbował, to na pewno nie uzna takiego prezentu za mało oryginalny.

  Nasze zestawienie niezawodnych prezentów jest gwarantem podarowania czegoś, co wywoła uśmiech na Twarzy i wdzięczność. Jeśli jednak żaden Ci mimo wszystko nie odpowiada zawsze możesz zdecydować się na kupon podarunkowy do wybranego sklepu, np. sportowego czy innego związanego z realizowaną przez niego pasją.


  Artykuł zawierał treści sponsorowane.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj